Zdarzenie drogowe w Łęcznej - Aktualności - KPP Łęczna

Aktualności

Zdarzenie drogowe w Łęcznej

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w sobotę po godz. 8.00 w Łęcznej. 28 – letni kierujący pojazdem marki Citroen zderzył się czołowo z pojazdem marki BMW, którym kierował 31 – latek. W wyniku zderzenia citroen uderzył w zaparkowany pojazd marki Honda. Do szpitala w Łęcznej została przewieziona 31 – letnia pasażerka pojazdu marki BMW. Kobieta po udzielonej pomocy medycznej została zwolniona do domu. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Apelujemy o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 8.00 w Łęcznej przy ul. Bogdanowicza. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28 – letni mieszkaniec gm. Łęczna  kierujący pojazdem marki Citroen doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki BMW kierowanym przez 31 – letniego mieszkańca Łęcznej. Następnie w wyniku zderzenia citroen uderzył w zaparkowany pojazd marki Honda.

Do szpitala w Łęcznej została przewieziona 31 – letnia pasażerka Pojazdu marki BMW. Kobieta po udzielonej pomocy medycznej została zwolniona do domu.

Kierującemu citroenem policjanci zatrzymali prawo jazdy. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że nie jesteśmy sami na drodze. Stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji.