POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA W ZEZULINIE - Aktualności - KPP Łęczna

Aktualności

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA W ZEZULINIE

Łęczyńscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat zdarzenia, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zezulin gm. Ludwin. 49–letni mężczyzna został znaleziony leżący na jezdni. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować pod nr telefonu (81) 752-72-10 lub 997, 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło wczoraj na drodze powiatowej około godz. 17:30 w miejscowości Zezulin gm. Ludwin.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, poruszający się tą drogą uczestnicy ruchu zauważyli leżącego na jezdni człowieka obok znajdował się rower. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon tego mężczyzny. Policjanci ustalili tożsamość denata. Okazał się nim 49–letni mieszkaniec gm. Łęczna. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami bądź posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są kontakt pod nr tel. (81) 752-72-10 lub 997, 112.