Aktualności

Plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2018 r." rozstrzygnięty

Plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2018 roku” zorganizowany został przez Komendę Powiatową Policji w Łęcznej we współpracy z tygodnikiem Wspólnota Łęczyńska. Jego celem było wyłonienie dzielnicowego, który jest najlepiej postrzegany i doceniany przez społeczeństwo. W tegorocznej edycji plebiscytu zwyciężył asp. szt. Zbigniew Jurkowski.

W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas" Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej we współpracy z tygodnikiem Wspólnota Łęczyńska zorganizowała plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2018 roku”. Miał on na celu wyłonienie dzielnicowego najlepiej postrzeganego przez mieszkańców powiatu łęczyńskiego. 

Pierwszym etapem zmagań dzielnicowych było głosowanie czytelników. W kolejnych etapach policjanci musieli wykazać się wiedzą niezbędną do wykonywania codziennych obowiązków służbowych oraz umiejętnościami strzeleckimi. Po dokonaniu sumowania poszczególnych etapów, składających się na ocenę pracy dzielnicowych, komisja wyłoniła zwycięzców. Tytuł „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2018 r." uzyskał asp. szt. Zbigniew Jurkowski – dzielnicowy gminy Puchaczów. Drugie miejsce w zmaganiach zajął mł. asp. Grzegorz Bicz – dzielnicowy gminy Spiczyn. Trzecie miejsce przypadło w udziale asp. szt. Markowi Ludwikowskiemu, który na co dzień opiekuje się jednym z rejonów gminy Cyców.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!